VI NIEDZIELA ZWYKŁA – 14.02.2021.

Rekolekcje parafialne pod hasłem „Bóg zaprasza, Bóg uzdrawia, Bóg błogosławi” prowadzi ks. Grzegorz Zbączyniak, proboszcz parafii w Kórniku.

Dziś podczas Mszy Św. o godz. 11,00 zostanie udzielony sakrament chorych wszystkim chętnym starszym i chorym. Warunkiem jest stan łaski uświęcającej.

Jutro Msza Św. rekolekcyjna o godz. 19,00. Przed Mszą Św. okazja do spowiedzi.

Poniedziałkowa składka przeznaczona będzie dla księdza rekolekcjonisty i grupy „Bogu bliscy” z parafii w Kórniku.

Do udziału w rekolekcjach zapraszam młodzież – kandydatów do bierzmowania.

Modlitwa za zmarłych z rocznych wymienianek we wtorek o godz. 17,30.

W środę przypada Popielec. Msze Św. z obrzędem posypania głów popiołem o g. 9,00 i 18,00. W Środę Popielcową obowiązuje post ścisły, od którego nie ma żadnej dyspensy.

W piątki Wielkiego Postu nabożeństwo Drogi Krzyżowej o godz. 17,30.

Gorzkie Żale w połączeniu z Mszą Św. o godz. 11,00. Najpierw odprawimy nabożeństwo Gorzkich Żali a po nich Msza Św. z kazaniem niedzielnym.

Dziękuję za ofiary złożone na klasztory klauzurowe naszej archidiecezji.

W minionym tygodniu złożyłem w Urzędzie Wojewódzkim wniosek o dotację na prace remontowe kościoła. Za tydzień składka remontowa.

Dziękuję za odśnieżenie terenu przykościelnego.

O modlitwę różańcową (z wyjątkiem piątku, kiedy o 17,30 będzie Droga Krzyżowa) proszę II Różę Męską.

O sprzątanie kościoła proszę mieszkańców ul. Nowej od 1 do 8.

Dziś uroczystość odpustowa u naszych sąsiadów – w Radlinie.

Nie dotarł do nas nowy „Przewodnik Katolicki”.